Little Wars

Little Wars mobil oyunu strateji oyunları kategorisinde yer alıyor.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut10M
  • Sürüm1.0.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciGrupoAlamar
Little Wars indir; Yönetimini üstlendiğiniz Wallrocks adlı uzaylılar tarafından istila ediliyor. Bu durum hayatınızı tehlike altına atacaktır.

Uzayın derinliklerinde heyecan verici bir mobil oyun deneyimi yaşamak adına Little Wars mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indireceksiniz. Galaksinizi uzaylı savaş birliklerine karşı korumaya çalışacak, sistemlerinizi güçlendirecek ve ardından daha başarılı bir şekilde ilerleyerek oyunun kazananı olmaya çalışacaksınız.

Yönetimini üstlendiğiniz Wallrocks adlı uzaylılar tarafından istila ediliyor. Bu durum hayatınızı tehlike altına atacaktır. Kendinizi korumak, galaksinizi temizlemek ve ardından güçlendirici oyun ögelerini ele geçirmek için sizde Little Wars strateji oyununda yer alın. İnsanlık, onlarla savaşmak için gezegenler arası gemiler kurmak zorunda kaldı. Bu aşamada güçlü bir şekilde savunma geliştirmeniz gerekiyor. Aksi halde uzaylı birlikler galaksinizi ele geçirecektir.

Wallrocks insanlardan daha fazla gemiye sahip değildir, ancak onları çok tehlikeli yapan, dinlenmeyen bir özellik vardır. Onlar son derece güçlü. Bu sebeple taktiksel bir şekilde ilerleme kat ederek savaş birliklerinizi yönlendirmeniz gerekiyor. Tüm insanlığa önderlik etmek ve düşmanların dünyaya ulaşmasını engellemek için kaptan olarak atandınız. Kaptanlık görevlerinizi başarı ile sonuçlandırmak adına teknolojik oyun ögelerini değerlendirin, her oyun sahnesi içerisinde sunulan güçlendirici oyun ögelerini değerlendirin. Galaksinize saldıracak olan düşmanlara saldırmak için yeterli gemi ve mühimmat olacak, ama onları yenmek için en iyi stratejiyi seçmelisiniz.

Oyun içerisinde cephaneliğiniz ne kadar güçlü olursa olsun stratejiniz zayıf olduğu sürece savaşı kaybedersiniz. Bazen sadece bir gezegene saldırmak daha iyi olur, diğer zamanlarda kuvvetlerinizi bölmek zorunda kalacaksınız ve sayısal üstünlük elde ederek oyunun seyrini değiştirebilirsiniz. En az 3 insan biriminiz yeşil olduğunda, onları nötr bir gezegeni veya Wallrocks tarafından işgal edilen bir gezegeni fethetmeleri için gönderebilirsiniz.

Ne zaman bir savaş veya gezegen fethi olursa, bir ve diğer tarafın birimleri çıkarılacak ve yüzleşmeden sonra daha fazla birime sahip olan ünite kazanan olacak, o zaman savaş kazanılacak veya bir gezegen istila edilecek. Herhangi bir insan gezegenine iki kez dokunmakla, birimlerin üretimini artırabilir veya gezegenin savunmasını artırabilir, her anda size en uygun olanı seçebilirsiniz, ancak bunu yalnızca en az 5 biriminiz varsa yapabileceğinizi unutmayın. Her gezegen sistemini fethedin, böylece bir sonrakine gidebilirsiniz. Wallrocks'un savaşı kazanmasına izin vermeyin.

Güçlü savaş birlikleri sayesinde galaksinizi koruyun, taktiklerinizi artırın ve ardından daha da fazla ödül kazanmanın keyfini çıkarın. Gelişmiş oyun seçeneklerini değerlendirin, ödüllerin sahibi olun ve daha da fazla ilerleyerek oyunun her bir seviyesini başarı ile tamamlayın. Taktiksel hamleler ile hareket edin, becerilerinizi geliştirin ve saldırı planlarınızı da hazırlayarak galaksinizi kuşatan düşman birliklerini ortadan kaldırın. Zaman zaman sizi zorlayacak olan bu düşman birliklerini ortadan kaldırmak için güçlü savaş sisteminiz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Kazanmak için savaşın ve galaksinizi korumanın tadını çıkarın.

Little Wars indir